Projekts gatavs. Būvatļauja saņemta.

10.08.2016

Vienu īsu brīdi nesniedzām publisku informāciju par ziedojumu vākšanas rezultātiem un mūsu ieceres: "Tornim būt!" virzību, jo pacietīgi gaidījām torņa atjaunošanas un jumta pārbūves projektu, kas, kā zināms, ir ļoti svarīgs un būtisks, lai ķertos klāt tik kultūrvēsturiskam objektam kā Sv. Bērtuļa baznīca. Beidzot projekts ir gatavs. To veidoja SIA “Firma L4” un pati tehniskā projektēšana izmaksāja vairāk nekā desmit tūkstošus eiro. Te jāteic laba ziņa - projektētāji SIA “Firma L4” (valdes priekšsēdētājs Gunārs Valinks) savu radošo darbu - tehnisko projektu ziedo Rūjienas baznīcai. Esam par to viņiem ļoti pateicīgi. Torņa un jumta celtniecībai saņemta arī būvatļauja. 
Ziedojumu vākšanā Baznīcas tornim un jumtam līdz šim esam saņēmuši 21 500 eiro, bet iecerētajiem vērienīgajiem darbiem naudu vajadzēs daudz.
Rūjienas novada dome arī izskata variantus, kā palīdzēt atrast finansējumu Dievnama būvdarbiem. Šobrīd notiek cenu aptauja būvfirmās, lai varētu rīkot iepirkuma procedūru. Iespējams, ka celtniecības darbi norisināsies posmos. Tad sāksim ar augšējo jomu un torni.
Turpinās ziedojumu vākšanu. Tagad, kad projekts jau ir gatavs un būvatļauja rokā, atkal aicinām ikvienu labas gribas cilvēku, uzņēmumu vai firmu iesaistīties šajā svētajā, Rūjienai tik vajadzīgajā darbā. Savu ziedojumu variet iemaksāt:
Biedrība "Rūvenietis" Reģ. Nr. 40008160812
Konts: Swedbank , AS LV21HABA0551028615997
ar norādi - BAZNĪCAS TORNIM
Ziedot var arī Rūjienas izstāžu zālē, ierakstoties īpašā ziedojumu grāmatā.
Biedrības "Rūvenietis" priekšsēdētāja, Baznīcas torņa komitejas līdzdalībniece LĪGA SILIŅA