16. martā VEF Rīga Rūjienā uzņems BK Valmiera. Komandu sastāvos rūjienieši.

13.03.2013

Basketbola klubs VEF Rīga šogad turpina pagājušajā sezonā iesāktās iestrādnes, komanda Latvijas Basketbola līgas spēles līdz finālu sērijai aizvada dažādās pilsētās Latvijas reģionos. Šādu lēmumu klubs pieņēmis, lai maksimāli popularizētu basketbolu, piesaistītu tam arvien jaunus atbalstītājus, kā arī sporta līdzjutējiem ārpus Rīgas nodrošinātu iespēju klātienē redzēt Latvijas labākās komandas spēli.

“VEF Rīga” direktore Laila Spaliņa: “Latvijā ir daudz pilsētu ar augsti attīstītu, kvalitatīvu sporta infrastruktūru un no līdzšinējās pieredzes, jau divas sezonas spēlējot arī Saldū, esam pārliecinājušies, ka tajās mīt dedzīgi basketbola fani, bet pilsētām nav savas komandas LBL augstākajā divīzijā, tāpēc viesoties reģionos “VEF Rīga” zināmā mērā uzskata arī par savu pienākumu”. VEF Rīga sastāvā 3. sezonu aizvada Dairis Bertāns, savukārt BK Valmiera krāsas pārstāv laukumā rūjienieši – Jānis Bērziņš un Edmunds Elksnis, bet Valmieras komandas galvenā trenera Vara Krūmiņa asistents šajā sezonā ir Juris Andžejevskis. Abas komandas šosezon jau aizvadījušas vienu spēli. Valmierā, lai noskaidrotu uzvarētāju bija nepieciešams pagarinājums, tāpēc līdzjutējiem ir pamatotas cerības sagaidīt skaistu un spraigu spēli arī Rūjienā.

Spēles sākums 16. martā plkst. 17.00. Biļešu cena pieaugušajiem Ls 1,50, skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem Ls 0,50.