Playboy konkursā uzvar rūjieniete Kristīne Zariņa. Apsveicam!

21.05.2013

Sestdien, 18. maijā, klubā Studio 69 notika žurnāla Playboy un Radio SWH rīkotais modeļu konkurss. Sīvā 95 meiteņu konkurencē līdz finālam bija nonākušas 15, kuras sacentās atraktivitātē, pierādot, kāpēc tieši viņas ir pelnījušas iegūt Playmate titulu un nokļūt uz žurnāla Playboy vāka.

Finālistes sacentās trīs izgājienos, no kuriem viens bija izgājiens veļā un, kā atzina meitenes, no kurām neviena nav profesionāla modele, šis bijis viens no lielākajiem izaicinājumiem. Vienlaikus dalībniecēm nācās pierādīt savu atjautību un prasmi improvizēt, atbildot uz dažādiem āķīgiem un neparastiem jautājumiem.

Izvērtējot gan meiteņu atraktivitāti, gan prasmi sevi pasniegt un spēju aizraut ar savu personību, par uzvarētāju tika atzīta 21 gadu vecā Kristīne Zariņa no Rūjienas.

«Playboy ir no tiem žurnāliem, ko lasu ļoti bieži. Kad ieraudzīju, ka ir iespēja pieteikties konkursā, daudz nedomājot, pieteicos. Es tiešām nedomāju, ka tikšu tik tālu!» uzvarētāja neslēpj savu sajūsmu.

Kristīne strādā par optometrista asistenti, bet brīvajā laikā ir viena no aktīvākajām motokrosa karsējmeitenēm, dejo tautiskās dejas kolektīvā Dzietis un jau drīz piedalīsies Dziesmu un deju svētkos.

Apkopojot Radio SWH mājaslapā notikušā balsojuma rezultātus, klausītāju simpātijas balvu ieguva fitnesa trenere Luīze Priedīte, savukārt Radio SWH+ klausītāju simpātijas titulu ieguva jaunā un atraktīvā dziedātāja Jekaterina Tindemark.

Savukārt konkursa atbalstītājs, elegantās veļas ražotājs V.O.V.A. savu īpašo simpātiju balvu piešķīra sievišķīgajai Dacei Butkus.

TVNET